Białystok 18.10.2017r.

Prowadzone jest rozeznanie rynku pod kątem baz noclegowych, gdzie byłaby możliwa organizacja wyjazdów, obozów (również sportowych), szkoleń itp. osobom niepełnosprawnym w 2018 roku. W obszarze zainteresowania leżą ośrodki, domy wypoczynkowe, hotele i inne jednostki dysponujące odpowiednimi warunkami.

  1. Baza noclegowa położona w odległości ok 200 km od Białegostoku. Obiekt położony w niedalekiej odległości od jeziora (bez strefy ciszy).
  2. Baza noclegowa położona w odległości ok 600 km od Białegostoku. Obiekt położony w niedalekiej odległości od morza.

Ośrodek winien być przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, w razie konieczności posiadający windy/podjazdy itp.

W przesłanych informacjach prosimy o zawarcie:

  • Nazwa i adres ośrodka;
  • Ilość pokoi z informacją o ilości pokoi 1 os., 2 os. i 3 os. – w tym o wskazanie ilości pokoi przystosowanych dla osób poruszających się na wózkach inwalidzkich;
  • Informacja o infrastrukturze obiektu i pomieszczeniach możliwych do wykorzystania przez grupę (sale, sala gimnastyczna, siłownia, basen, sale terapeutyczne, własny pomost/przystań wodna itp.);
  • Informacja o wyposażeniu możliwym do wykorzystania przez grupę;
  • Wszelkie informacje o okolicy położenia ośrodka – obiekty sportowe, kina, atrakcje turystyczne itp.
  • Wszelkie dodatkowe informacje, które mogą okazać się atutem z punktu widzenia organizatora;
  • Można przedstawić orientacyjne warunki cenowe – za nocleg 1 os. z wyżywieniem w pokoju 2 os., przy założeniu 10 dni pobytu, dla grupy 10 osób i dla grupy 60 osób.

Zainteresowane ośrodki, domy wypoczynkowe, hotele i inne jednostki dysponujące odpowiednimi warunkami, prosimy o przesłanie powyższych informacji na startbialystok@gmail.com do dnia 27.10.2017r.

Niniejsze rozeznanie nie jest ogłoszeniem w rozumieniu ustawy prawo zamówień publicznych. PSSON „START” zastrzega sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty. PSSON „START” nie jest zobligowane do zawarcia umowy lub porozumienia w toku procedury rozeznania rynku.