Zapraszamy na nasze stoisko podczas VI Podlaskich Targów Ekonomii Społecznej!

Już w tą niedzielę – 04.06.2017r., od ok. godz. 12, startują Targi Ekonomii Społecznej – czyli rodzinny piknik na który wszystkich serdecznie zapraszamy. Do tego będą koncerty i fajny klimat.

Na naszym stoisku zaprezentujemy sekcje sportowe. Będziemy zachęcać wszystkich do czynnego uprawiania sportu, a osoby niepełnosprawne zaprosimy do uczestnictwa w naszych licznych sekcjach – które prowadzimy w Białymstoku.

Będzie też okazja do poinformowania i zaproszenia wszystkich do kibicowania na Otwartych Mistrzostwach Polski w Lekkiej Atletyce Osób Niepełnosprawnych, które odbędą się w Białymstoku, na stadionie w „Zwierzyńcu” pod koniec czerwca – 23-25.06.2017r.!  

Podobnie jak w ubiegłym roku na środku placu zorganizowana będzie kolorowa, pełna niespodzianek – WYSPA. To specjalnie wyodrębnione miejsce, w którym będą prowadzone wywiady live z organizacjami. Przedstawiciele PES opowiedzą o swoich działaniach lub zaprezentują swój dorobek w innej formie.

Będą też atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych, w tym: wspólne układanie KILOMETRÓW DOBRA, tworzenie SZALIKA WSPÓŁPRACY i patchworku KOLOROWA RÓŻNORODNOŚĆ.

image_jpeg