Kolejne medale naszych strzelców

W miniony weekend nasi strzelcy wzięli udział w XIII Ogólnopolskim Lubuskim Pucharze Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym w Drzonkowie.

Maciej Burzyński w konkurencji P5 (pistolet standard) zdobył brązowy medal. W klasyfikacjach konkurencji P1 (pistolet pneumatyczny mężczyzn) zajmował II miejsce. Po finale uplasował się na IV pozycji.

Agnieszka Pytel zdobyła złoty medal w konkurencji P2 (pistolet pneumatyczny kobiet). W konkurencji R5 (karabin pneumatyczny leżąc) uzyskała 630,2 punktów. Do rekordu polski zabrakło tylko 0,7 punktu. Finał ukończyła z brązowym medalem. W postawie stojącej zajęła VI miejsce. Jacek Trochimowicz w tej konkurencji przed finałem zajmował III miejsce a po finale zajął V miejsce. W postawie leżącej zajął miejsce VIII.

A już 27 października rozpoczną się Mistrzostwa Polski w Białymstoku. Bądźcie z nami! Link do wydarzenia na FB https://fb.me/e/1zCd415rE

Gratulujemy naszym strzelcom!

Uczestnictwo w zawodach jest możliwe dzięki cyklicznym treningom, które są prowadzone ze środków: Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (realizacja wniosku pn.: „Treningi Sportowe Osób Niepełnosprawnych”), Ministerstwa Sportu i Turystyki poprzez Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych START, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Urzędu Miasta Białegostoku.