PACTUM CUP III Suchedniów – kolejne rozgrywki za nami

W weekend, 26-27 października zawodnicy „START” Białystok rywalizowali w turnieju Pactum Cup III, który odbył się Suchedniowie. W pierwszym meczu odnieśli zwycięstwo nad Górnikiem Toyotą Wałbrzych 64:37. Niestety w tym spotkaniu kontuzji doznał nasz kapitan Bogusław Kraszewski i nie zagrał już do końca turnieju. Drugi mecz zakończył się porażką z gospodarzami KS Pactum Scyzory Kielce 58:69. Również w tym meczu nie opuszczał nas pech. Kolejny zawodnik naszej drużyny Łukasz Drabiuk musiał opuścić boisko z powodu kontuzji. W ostatnim spotkaniu zagraliśmy w mocno osłabionym i eksperymentalnym składzie, przegrywając z zespołem KS Mustang Konin 20:104. Mimo wszystkich przeciwności nasza drużyna zasługuje na brawa za ambicję i walkę do końca! W podsumowaniu turnieju nasza zawodniczka Małgorzata Szekalska została wyróżniona przez trenerów.

Dziękujemy organizatorom turnieju za zaproszenie, a kibicom za doping i trzymanie kciuków!

~ trener – Krzysztof Smorszczewski

Punkty dla drużyny zdobyli:

  • Dawidziuk Paweł (33, 27, 10),
  • Kraszewski Bogusław (22, -, -),
  • Drabiuk Łukasz (4, 8, -),
  • Lach Dawid (5, 13, 2),
  • Szekalska Małgorzata (0, 8, 4),
  • Piesiecki Tomasz (0, 2, 4).