Kolejny turniej II ligi PZKosz – koszykówki na wózkach

19 listopada 2022r odbył się na warszawskiej Białołęce ostatni w tym roku turniej drugiej ligi koszykówki na wózkach. Nasza drużyna rozegrała dwa mecze:

  1. AKS OSW Olsztyn x START Białystok (18 : 75) wysoka wygrana naszej drużyny z osłabionym kadrowo Olsztynem.
  2. KSN START Warszawa x  START Białystok (64 : 47) przegrana z drużyną gospodarzy podczas zaciętego meczu, gdzie nasi zawodnicy przejawiali dużą wolę walki po wcześniejszym turnieju w Olsztynie gdy miała miejsce „niefartowna” przegrana z zespołem warszawskim – tylko jednym punktem oddanym w ostatnich sekundach gry.

– „Przed nami przerwa zimowa w meczach. Czas na sparingi i mecze towarzyskie. Na wiosnę zagramy w turnieju finałowym o wejście do najwyższej klasy rozgrywek, który prawdopodobnie odbędzie się w Warszawie” – trener sekcji koszykówki na wózkach Marcin Brzeski