Przed ostatni turniej w ramach II ligi

Nasza drużyna koszykówki 26 marca w Suchedniowie, rozegrała dwa mecze w ramach II Ligi Polskiej Ligi Koszykówki Na Wózkach. Nasza Drużyna pojechała w składzie:

  • Gosia Szekalska
  • Kraszewski Bogusław
  • Paweł Dawidziuk
  • Jarosław Gołębiowski
  • Łukasz Drabiuk
  • Tomasz Piesiecki
  • Grzegorz Gudel
  • Artur Jarończyk

Podczas turnieju rozegrano dwa mecze, pierwszy mecz: START Białystok vs. IKS START Warszawa, który zakończył się wynikiem – 42:55 (przegrana STARTu Białystok). Mimo wielkich starań nie udało się tym razem pokonać „naszego” rywala – podczas meczu wynik był cały czas wyrównany, lecz końcówka była lepsza w wykonaniu drużyny z Warszawy.

W spotkaniu z drużyną KS Pactum Scyzory Kielce, również musieliśmy uznać wyższość przeciwnika i przegraliśmy 62:33. Mimo wielkiego zmęczenia (pierwszy mecz graliśmy na 110%), niestety rywale okazali się silniejszą drużyną. Od przejęcia przewagi w pierwszej kwarcie, już do końca kontrowali wynik.

Ten turniej do debiut trenerski Marcina Brzeskiego, trzymamy kciuki za kolejne rozgrywki – kolejny turniej już 30 kwietnia w Szczytnie. Budujemy formę!

Uczestnictwo w zawodach jest możliwe dzięki cyklicznym treningom, które są prowadzone dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (realizacja wniosku pn.: „Treningi Sportowe Osób Niepełnosprawnych), Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Urzędu Miasta Białegostoku.