Turniej Finałowy II ligi

Czwartego czerwca 2023r  w hali sportowej na warszawskiej Białołęce, odbył się turniej finałowy II ligi PZKosz koszykówki na wózkach.

W zawodach uczestniczyły cztery drużyny które w swoich grupach zajęły miejsca  1 i 2: Scyzory Kielce, Łódź ŁTRSN, KSN Start Warszawa (gospodarze turnieju) i START Białystok. Skład naszej drużyny:

• Marcin Brzeski (trener)
  • Stefan Brzeski (pomocnik trenera/ wolontariusz)

Nasza drużyna tworzyła parę półfinałową z zapleczem świeżo upieczonych mistrzów Polski KK Scyzory Kielce. Po bardzo emocjonującym meczu koszykarze STARTu Białystok ulegli 11 punktami z późniejszymi zwycięzcami  turnieju, którzy w finale pokonali drużynę z Warszawy. Ostatecznie koszykarze naszego klubu zajęli IV miejsce ulegając w walce o podium drużynie z Łodzi.

„Dziękuję wszystkim zawodnikom i zarządowi klubu za kończący się sezon. Do zobaczenia po wakacjach” – trener sekcji koszykówki na wózkach Marcin Brzeski