Ogólnopolskie Zawody Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym, Gorzów Wlkp., 15-17.04.2016r.

Kolejne złoto Agnieszki Pytel!

16 kwietnia podczas Ogólnopolskich Zawodów Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym w Gorzowie Wielkopolskim z zawodnikami z całej Polski rywalizowała trójka naszych strzelców: Agnieszka Pytel, Szymon Krukowski i Grzegorz Karpacz.
„To był trudny dzień dla Agnieszki” – relacjonowała trenerka Monika Sobolewska

„Podczas konkurencji źle się czuła. Miała zawroty głowy i bolał ją żołądek. Jednak udało jej się dostać do finału, w którym czuła się już lepiej i wygrała pięcioma punktami”.

Również Grzegorz Karpacz strzelał w finale i ostatecznie zajął VI miejsce. Dla Szymona Krukowskiego był to pierwszy start na wyjeździe. Uzyskał rekord życiowy i gratulacje od trenera Kadry Narodowej!

Gratulujemy naszym strzelcom i życzymy samych dziesiątek w kolejnych zawodach!

Komunikat końcowy z wynikami do ściągnięcia tu – Wyniki – Ogólnopolskie Zawody ON w Strzelectwie Sportowym, Gorzów Wlkp., 15-17.04.2016r


 

Początek zawodów Początek zawodów Początek zawodów Początek zawodów Sędziowie i uczestnicy pogaduchy przy kawie Chłopak z bronią Strzelanie do celu Strzelanie do celu Strzelanie do celu Strzelanie do celu Strzelanie do celu Strzelanie do celu Strzelanie do celu Kobieta na wóżku z pucharem i misiem Zdjęcie grupowe Misiek o kolorze kawy z mlekiem