W dniach 24-26 października odbyły się Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym w Pleszewie.

Na zawodach wystąpiła 6-cio osobowa drużyna PSSON „Start” Białystok. Podczas zawodów wszyscy zawodnicy reprezentowali wysoki poziom gry i wielką waleczność co odbiło się korzystnie na osiągniętych wynikach:

  • Pankiewicz Teresa – brązowy medal w kategorii indywidualnej kobiet grupa 8
  • Szubzda Joanna – brązowy medal w kategorii indywidualnej kobiet grupa 10
  • Czuper Rafał – złoty medal indywidualnie mężczyzn na wózkach grupa 2-3, złoty medal w grze deblowej z Tomaszem Jakimczukiem w grupie 1-3, srebrny medal w grze mieszanej z Dorotą Bucław w grupie 1-5, zawodnik również otrzymał puchar dla najlepszego zawodnika na wózkach podczas mistrzostw.
  • Czarnowski Bogdan – zajął miejsce 5-8 w grze indywidualnej mężczyzn grupa 7
  • Gołębski Kamil – brązowy medal w kategorii indywidualnej mężczyzn grupa 7
  • Storonowicz Michał – brązowy medal w grze indywidualnej mężczyzn grupa 10.

„Jestem bardzo zadowolony ze swojej ekipy, chociaż zawsze pozostaje pewien niedosyt po przegranych meczach o przysłowiowy włos” – krótki komentarz trenera sekcji tenisa stołowego – Marka Iwanickiego.

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i czekamy na następne sukcesy!

Wręczenie dyplomów dla zawodników Storonowicz Michał brązowy medal na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym w Pleszewie. Teresa Pankiewicz brązowy medal na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym w Pleszewie. Drużyna na medal  brązowy medal na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym w Pleszewie. Gołębski Kamil brązowy medal  brązowy medal na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym w Pleszewie.