W ubiegły weekend (15-18.06) nasi strzelcy byli na Mistrzostwach Polski w strzelectwie sportowym Osób Niepełnosprawnych we Wrocławiu

Grzegorz Karpacz w konkurencji P1 strzelił życiówkę i zajął piąte miejsce, a w pistolecie dowolnym (P4), aż o 19 punktów poprawił rekord życiowy. Przed finałem zajmował trzecie miejsce, jednak w finale do podium zabrakło mu jedynie dwóch punktów. Agnieszka Pytel zmagała się z kontuzją i pomimo dobrego wyniku w kwalifikacjach, w konkurencji P2 zajęła czwarte miejsce. Z kolei w konkurencji P5 pomimo awarii broni wystrzelała życiówkę i ósme miejsce. Urszula Augustyniak w obu strzelaniach z karabinu ustanowiła nowe rekordy życiowe i po raz pierwszy walczyła w finałach na tak ważnej imprezie. Ostatecznie zajęła piąte i szóste miejsce.

Gratulujemy naszym strzelcom i życzymy kolejnych strzałów w dziesiątkę!