W dniach 29-30 października 2016 roku  w Gdańsku na obiekcie Polskiego Związku Tenisa Stołowego rozegrane zostało III Grand Prix Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym

Nasz klub reprezentowany był w okrojonym składzie: Pankiewicz Teresa, Czuper Rafał i Rzepliński Marek godnie reprezentowali nasze barwy podczas rozgrywek. Po wielu ciężkich i nerwowych bojach, nasi zawodnicy osiągnęli bardzo dobre wyniki.

Pankiewicz Teresa walczyła w łączonej grupie (gdzie startowały zawodniczki z grup 8,9,10) i zajęła bardzo wysokie 3 miejsce.

Czuper Rałał również startował w łączonej grupie (zawodnicy z grup 1, 2, 3), gdzie zajął 2 miejsce po bardzo zaciętym 5 setowym finałowym pojedynku, ulegając Maćkowi Nalepce – zawodnikowi z 3 grupy startowej.

Rzepliński Marek startował w grupie 9, gdzie po ciężkich pojedynkach uplasował się na miejscu 13-14.

„Mam nadzieje że na Mistrzostwach Polski wyniki będą równie satysfakcjonujące” – trener Marek Iwanicki