12 maja br. uczestnicy naszej sekcji tenisa stołowego z Olecka, w składzie Anna, Hania,  Agnieszka, Tomek, Radek, Marian i Paweł, uczestniczyli w mocno obsadzonym II Turnieju Tenisa Stołowego dla Osób Niepełnosprawnych, organizowany przez Warsztat Terapii Zajęciowej w Łomży.

Cytując trenera sekcji tenisa stołowego – Mariusza Niewiarowskiego:

„Była to dla nas wyprawa w nieznane, ponieważ nigdy nie uczestniczyliśmy w turniejach tenisa stołowego w tamtych rejonach. Nasza reprezentacja okazała się czarnym koniem tych zawodów – uplasowaliśmy się na czołowych miejscach.

Turniej był przeprowadzony w 6 grupach z podziałem na kobiety, mężczyźni i stopień niepełnosprawności. Nasi tenisiści grali w dwóch kategoriach gdzie Radek w finale minimalnie przegrał i wywalczył drugie miejsce. Hania w kategorii kobiet, również zajęła drugie miejsce – w finale musiała uznać wyższość swojej przeciwniczki, która na obecną chwilę jest poza zasięgiem naszych sportowców z Olecka.

Bardzo dzielnie walczyła Ania, która minimalnie przegrała walkę o podium zajmując czwarte miejsce. Turniej odbywał się w miłej i sportowej atmosferze. Sędzią głównym był Wacław Tarnacki – trener drużyny kobiet AZS PWSiP w Łomży – grającej w ekstraklasie. Na koniec turnieju zostały rozdane wszystkim uczestnikom pamiątkowe dyplomy i puchary oraz drobne nagrody rzeczowe.”

Gratulujemy wszystkim uczestnikom Turnieju!


gra w tenisa na II Turniej Tenisa Stołowego w Łomży gra w tenisa na II Turniej Tenisa Stołowego w Łomży gra w tenisa na II Turniej Tenisa Stołowego w Łomży gra w tenisa na II Turniej Tenisa Stołowego w Łomży gra w tenisa na II Turniej Tenisa Stołowego w Łomży gra w tenisa na II Turniej Tenisa Stołowego w Łomży gra w tenisa na II Turniej Tenisa Stołowego w Łomży