Worek medali pływaków z Białegostoku

W dniach 16-18.11.2018r., reprezentacja pływaków sekcji START Białystok, wzięła udział w Zimowych Międzynarodowych Mistrzostwach  Polski  Osób Niepełnosprawnych zorganizowanych w Szczecinie. Łącznie nasza ekipa wywalczyła 64 medale! W zawodach wystartowali:

• Trochimczuk Juliusz

W klasyfikacji open Joanna Mendak zdobyła złoty medal na dystansie 50 m st. motylk, srebrny na 50 m st. grzbiet i brązowy na 50 m st. dow.,

W klasyfikacji open Rafał Kalinowski zdobył srebrny medal na dystansie 50 m st. klasycznym i brązowy na 100 klas

Na dystansie 150m stylem zmiennym w kategorii open, złoty medal zdobył Juliusz Trochimczuk, a brązowy Jakub Kozłowski, III miejsce na tym dystansie zajęła Barbara Tomczuk.

• Paula Korowaj zajęła V miejsce w grupie S7

Bardzo wysoki poziom prezentowali zawodnicy z Holandii, którzy w kategorii open zdobyli najwięcej medali w ogólnej klasyfikacji.
Podczas zawodów odbyła się międzynarodowa klasyfikacja medyczna zawodników. Z naszej grupy Jakub Kozłowski utrzymał swoją grupę S4, SB3, SM4, Juliuszowi Trochimczukowi podwyższono grupę do S2,SB1,SM2.