Mistrzostwa Polski w Ptaszkowej 1-3.02.2022r.

Pora podsumowania Mistrzostw Polski w Paranarciarstwie Biegowym, które odbyły się w miejscowości Ptaszkowa. „Podsumowanie mojej grupy ambitnych i zawziętych podopiecznych” – słowami trenerki.

„W tym roku małą grupą uczestniczyliśmy w MP w narciarstwie klasycznym w Ptaszkowej. Spowodowane to było wieloma czynnikami – niezależnymi już od nas samych, natomiast godnie Stowarzyszenie START reprezentowali: Ewelina Cybulska i Łukasz Wietecki z przewodnikiem (Arturem Reradzaj).

Mistrzostwa udane dla nas, bo wróciliśmy ze złotym medalem Eweliny w sprincie stylem klasycznym, aczkolwiek warto wspomnieć i zaznaczyć bardzo dobre lokaty Łukasza, który ocierał się o medale w dwóch konkurencjach – zajmując IV i V lokatę w sprincie oraz biegu średnim.

Bardzo dobre wyniki osiągnięte przez moją grupę – na pewno dodadzą nam jeszcze więcej energii i zapału do dalszej pracy. Jestem dumna z zawodników i wiem, że stać ich na jeszcze więcej – w co wierzę i postaram się z nich wyciągnąć. Walczymy dalej:)”.

~Ewelina Marcisz – trenerka sekcji biegów narciarskich

Projekt pn.: „Treningi sportowe osób niepełnosprawnych”, są finansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwa Sportu i Turystyki, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego i Urzędu Miasta Białystok.