Mistrzostwa Polski w strzelectwie

W dniach 1-4.07.2021r., w Bydgoszczy odbyły się Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym. Nasz klub reprezentowali:

Anika Czaplejewiecz

Agnieszka Pytel

Jacek Trochimowicz

Maciej Burzyński

Grzegorz Karpacz

Agnieszka Pytel, po raz kolejny wraca ze srebrnym medalem w swojej kategorii – P2.

Grzegorz Karpacz zdobył III miejsce w P5 oraz dwukrotnie wystąpił w finałach swoich konkurencjach: V miejsce w P1 oraz V miejsce w P4.

Jacek Trochimowicz w swoim debiucie w imprezie rangi Mistrzostwach Polski zakończył, rywalizację w R5 na świetnym III miejscu! W drugiej konkurencji R4 zajął V miejsce.

Maciej Burzyński zdobył VI miejsca w P5, P4 oraz P1.

Anika Czaplejewicz wywalczyła VI miejsce w konkurencji R2.

Dodatkowo, drużyna w składzie: Agnieszka Pytel, Maciej Burzyński i Grzegorz Karpacz zajęła III miejsce w konkurencji P5!!!

Gratulacje zajętych miejsc i walki sportowej!

~Trener Piotr Pacuk

Uczestnictwo w zawodach jest możliwe dzięki cyklicznym treningom, które są prowadzone dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (realizacja wniosku pn.: „Treningi Sportowe Osób Niepełnosprawnych), Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Urzędu Miasta Białegostoku.