V Lubuski Puchar Niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym, 16-18.10.2015r.

Podczas V Ogólnopolskiego Lubuskiego Pucharu Niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym,  które odbyły się w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Drzonków w Zielonej Górze – PSSON „START” Białystok reprezentowała ekipa w składzie:

  • Agnieszka Pytel
  • Karolina Dunaj
  • Grzegorz Karpacz
  • Artur Rubaszewski 
  • Daniel Stepaniuk

Agnieszka z ogromną przewagą wywalczyła I miejsce! Dobrze strzelał również Grzegorz, który po eliminacjach był V, a w finale udało mu się uzyskać III lokatę. Karolina zajęła VII miejsce. Danielowi tym razem nie udało się wejść do finału, po eliminacjach uplasował się na IX pozycji. Na uwagę zasługuje jego wynik: 522 punkty – to jego nowy rekord życiowy.

Gratulujemy sukcesów i czekamy na kolejne celne strzały!

Wszystkie wyniki finałowe można znaleźć tu: FINAŁY Konkurencji P1,P2,R3,R5


Grupa ludzi strzelająca do celu Zdjęcie pamiątkowe Zdjęcie pamiątkowe Zdjęcie pamiątkowe Grupa ludzi strzelająca do celu Kobieta z pucharem Grupa ludzi strzelająca do celu Zdjęcie pamiątkowe Grupa ludzi strzelająca do celu Mężczyzna strzelający do celu Zdjęcie pamiątkowe Grupa ludzi strzelająca do celu Mężczyzna strzelający do celu Mężczyzna strzelający do celu Zdjęcie pamiątkowe Zdjęcie pamiątkowe Grupa ludzi strzelająca do celu Zdjęcie pamiątkowe Grupa ludzi strzelająca do celu Grupa ludzi strzelająca do celu