Kolejny sukces Agnieszki Pytel w strzelectwie sportowym!

W miniony weekend w Zielonej Górze, odbył się Lubuski Puchar Osób Niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym. W konkurencji P1 (pistolet pneumatyczny kobiet), Agnieszka Pytel wystrzelała rekord Polski! – 531 punktów (dotychczas rekord wynosił 522 punkty). W finale zmiażdżyła rywalki wygrywając z ogromną przewagą – aż 21 punktów.

W konkurencji P5 (pistolet pneumatyczny standard) Agnieszka, zajęła miejsce VIII, a Grzegorz Karpacz – w konkurencji P5, zajął IV miejsce. W konkurencji P1, Grzegorz zakwalifikował się do finału z siódmego miejsca, a ostatecznie zajął miejsce VI. To były pierwsze zawody dla Kamila Bajgusa, który jak na swój krótki staż, uzyskał dobry wynik i zajął finalnie XIII miejsce.

W strzelaniu z karabinu, reprezentował nas Artur Szatkowski, który zajął V miejsce. Wszystkim gratulujemy i życzymy dalszych celnych strzałów!