Informacja dotycząca cyklicznych projektów ze środków PFRON, 26.02.2020r.

W związku z licznymi zapytaniami – informujemy że programy osobom z niepełnosprawnościami dofinansowane ze środków PFRON pn.:

„Ćwiczę, myślę, rozwijam się” – skierowany do dzieci i młodzieży;

„Jestem aktywny” skierowany do seniorów;

Zakończyły się z dniem 31.03.2019r. i na dzień dzisiejszy nie są kontynuowane (pełne informacje znajdują się na niniejszej stronie internetowej).

Od 01.04.2019r. do 31.03.2020r. jest realizowany projekt pn.: „Treningi sportowe osób niepełnosprawnych”, dofinansowany ze środków PFRON, w ramach którego osoby niepełnosprawne w różnym wieku i o różnych stopniach niepełnosprawności, biorą udział w zajęciach ruchowych (pełen opis projektu znajduje się na niniejszej stronie internetowej).

Informujemy że wniosek o dofinansowanie na prowadzenie zajęć osobom z niepełnosprawnościami – w tym nauki i doskonalenia pływania w Białymstoku, został złożony zgodnie z zasadami już w zeszłym roku kalendarzowym. Sytuacja na dzień dzisiejszy: nie mamy informacji od kiedy zajęcia mogą ruszyć i na rzecz jakiej ilości osób. Liczymy na informację i podpisanie umowy w najbliższym czasie. Dopiero na podstawie umowy będziemy mogli prowadzić zajęcia po 31.03.2020r.

Liczymy że rekrutacja do nowego projektu rozpocznie się 1.04.2020r. (na pewno nie wcześniej) – o terminie rozpoczęcia rekrutacji, będziemy informować na bieżąco poprzez naszą stronę internetową.

Prosimy o cierpliwość.