Mistrzostwa Polski w tenisie stołowym

W dniach 17-19 września 2021 roku w Gorzowie Wielkopolskim, zostały rozegrane Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym.
W rozgrywkach nasz klub reprezentowali:
  1. Piekarska Iwona
  2. Czuper Rafał
  3. Dembowski Krzysztof
  4. Netter Grzegorz
Podczas Mistrzostw Polski, rozgrywano turniej indywidualny, deblowy mieszany (mixt), oraz deblowy.
Iwona Piekarska w turnieju indywidualnym została Wicemistrzynią Polski w klasie 1-5, a w grze deblowej mieszanej razem z Rafałem Czuperem, zostali Mistrzami Polski!
Rafał Czuper w turnieju indywidualnym został Mistrzem Polski w klasie 1-2, a w grze deblowej mieszanej – razem z Iwoną Piekarską, został Mistrzami Polski. W grze deblowej razem z Tomaszem Jakimczukiem z Zielonej Góry, wywalczyli Wicemistrzostwo Polski.
Krzysztof Dembowski – klasa 10 – przeszedł eliminacje w grupie i wziął udział w ćwierćfinałach – ostatecznie plasując się na miejscu 5-8.
Grzegorz Netter – klasa 10 – trafił w grupie eliminacyjnej na dwóch bardzo silnych przeciwników, z których jeden z nich zajął drugie miejsce w turnieju – Misztal Igor.
„Podsumowując udział moich zawodników, mogę śmiało stwierdzić że jestem bardzo zadowolony z ich dyspozycji oraz osiągniętych wyników.”
~trener wyczynowej sekcji tenisa stołowego – Marek Iwanicki
Prowadzenie zajęć w sekcjach sportowych dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwa Dziedzictwa Narodowego, Kultury i Sportu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego i Urzędu Miasta Białegostoku.