X Ogólnopolskie Integracyjne Zawody Osób Niepełnosprawnych w Pływaniu w ramach III rundy Parapływackiego Grand Prix Polski Częstochowa 10-12.09.2021r.

Reprezentanci wyczynowej sekcji pływackiej naszego Stowarzyszenia, rozpoczęli nowy sezon od startu w zawodach z cyklu „Grand Prix”, zorganizowanych w dniach 10-12.09.2021r., w Częstochowie. Po wakacyjnej przerwie, naszym zawodnikom udało się zaprezentować bardzo dobrze. W swoich grupach startowych zdobyli 7 medali.

  • Marlena Truszkowska – I miejsce w grupie S8
  • Paula Korowaj – II miejsce w grupie S7
  • Rafał Kalinowski – I miejsce w grupie S10
  • Janusz Kondracki – I miejsce w grupie S6
  • Jakub Kozłowski – I miejsce w grupie S4
  • Robert Snarski – II miejsce w łączonej grupie S11-S13
  • Krzysztof Wojtach – III miejsce w grupie S9
  • Kamil Szpakowski poprawił swoje rekordy życiowe i zajął V miejsce w grupie S9/SB8

Gratulujemy wszystkim naszym pływakom życząc dalszych sukcesów i wytrwałości w przygotowaniach do Mistrzostw Polski które już niebawem odbędą się w Szczecinie.

~Trenerzy pływania – Jarosław Lewkowicz, Marek Dziejma

Zdjęcia LKS „GOL-START” Częstochowa

 

Prowadzenie zajęć w sekcjach sportowych dofinansowane ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Ministerstwa Dziedzictwa Narodowego, Kultury i Sportu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego i Urzędu Miasta Białegostoku.