Kolejny turniej z cyklu Grand Prix w tenisie stołowym

W dniach 20-22 listopada na obiekcie klubu KS „Bronowianka” Kraków, odbyły się III Grand Prix Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Był to ostatni turniej z tego cyklu podczas którego można było osiągnąć limit startowy, upoważniający do startu w Indywidualnych Mistrzostwach Polski lub poprawić swój ranking w celu lepszego rozstawienia podczas losowania. 
W zawodach startowali nasi zawodnicy w składzie:

  • Storonowicz Michał
  • Netter Grzegorz
  • Dembowski Krzysztof

Wszyscy zawodnicy startowali w klasie 10, która była najsilniej obsadzona w tym turnieju. Mimo dużej konkurencji, zawodnicy zaprezentowali bardzo wysoki poziom sportowy.

Ostatecznie osiągnięte wyniki:
– Storonowicz Michał miejsce 3 w klasie 10
– Dembowski Krzysztof miejsce 10 w klasie 10
– Netter Grzegorz miejsce 11-12 w klasie 10

„To był silnie obsadzony turniej i mimo paru przegranych spotkań, jestem bardzo zadowolony z występu moich zawodników” – Trener Marek Iwanicki

Uczestnictwo w zawodach jest możliwe dzięki cyklicznym treningom, które są prowadzone dzięki dofinansowaniu z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (realizacja wniosku pn.: „Treningi Sportowe Osób Niepełnosprawnych), Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Urzędu Miasta Białegostoku.

  • Patroni kulturowi