W dniach 6-8 listopada w Gdańsku odbyły się zawody – III Grand Prix Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym

Podczas imprezy, zawodnicy rywalizowali o możliwość wzięcia udziału w Mistrzostwach Polski. Nasz klub godnie reprezentowali: Joanna Szubzda, Michał Storonowicz i Marek Rzepliński. Niestety, ze względów zdrowotnych niektórzy z naszych zawodników nie mogli wziąć udziału: Pankiewicz Teresa, Rafał Czuper, Bogdan Czarnowski.

Podczas zaciętych bojów, Joanna Szubzda wywalczyła I miejsce w klasie 10 kobiet. Panowie nie dysponowali tak świetną formą jak Joanna i nie zdołali osiągnąć podobbnych wyników – uplasowali się na dalszych miejscach: Michał Storonowicz zajął miejsce 9-12 w klasie 10, a Marek Rzepliński 11-12 w klasie 9.

Wielkie gratulacje dla Joanny Szubzdy za bardzo dobry wynik i szybkiego powrotu do zdrowia nieobecnym zawodnikom, bo Mistrzostwa Polski już niebawem – to będzie impreza gdzie trzeba walczyć o dobre wyniki. Mistrzostwa Polski odbędą się w Gdańsku już 11-13 grudnia.


Turniej tenisa stołowegov Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Uczestnicy z pucharami Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego