Start Bialystok PSSON

ul. Włókiennicza 4, 15-465 Białystok

85 652 37 39

Główna » Aktualności » II Eliminacje do Mistrzostw Polski w Boccie, Kielce 22-25.09.2016r.

II Eliminacje do Mistrzostw Polski w Boccie, Kielce 22-25.09.2016r.

kolejne zmagania naszych zawodników z sekcji boccie

W dniach 22-25.09.2016r. w Kielcach, odbył się turniej – II Eliminacje do Mistrzostw Polski w Boccie, w których uczestniczyły trzy zawodniczki naszego klubu. Magdalena Janucik (BC3), Katarzyna Zawadzka (BC5) oraz Justyna Żałoba (BC5) po raz pierwszy wystąpiły w zmaganiach indywidualnych na ogólnopolskiej imprezie.

Pokazały się z dobrej strony, zdobyły kilka punktów, ale niestety zwycięstwo nie było w ich zasięgu. Atmosfera turnieju jak zwykle była fantastyczna, można było poznać i porozmawiać z wieloma bardziej doświadczonymi zawodnikami, czy asystentami i dostać od nich kilka przydatnych wskazówek. „Pierwsze koty za płoty”, następnym razem będzie lepiej.

Galeria

Pozostale aktualnosci