Nasi zawodnicy na I Grand Prix Polski w tenisie stołowym

W dniach 23-24 września w miejscowości Pleszew koło Kalisza, odbyły się zawody: I Grand Prix Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym. Był to pierwszy z trzech turniejów z cyklu Grand Prix po przerwie wakacyjnej w rozgrywkach i treningach. W zawodach nasz klub – START Białystok reprezentowali:
  • Piekarska Iwona
  • Storonowicz Michał
  • Dembowski Krzysztof
  • Małyszko Kamil

Turniej był bardzo ciężki, problemy techniczne z obsługą komputerową spowodowały że zawodnicy musieli czekać na swoje mecze po kilka godzin. Mimo krótkiego okresu przygotowań do rozgrywek, najlepiej poradziła sobie w turnieju zawodniczka: Iwona Piekarska, która w klasie 3-5 zajęła II miejsce. Wyniki naszych zawodników: Michał Storonowicz, klasa 10 uplasował się na miejscu 9-12.

Kamil Małyszko, klasa 10 – 13 miejsce. Krzysztof Dembowski, klasa 10 – 14 miejsce.

„Gratuluję zawodnikom osiągniętych wyników i mam nadzieje że na kolejnym turnieju już 25-26 listopada na „własnym podwórku” bo w Białymstoku sukcesy będą lepsze” – trener sekcji tenisa stołowego Marek Iwanicki

Informujemy że kolejna impreza spod szyldy Grand Prix Polski w tenisie stołowym odbędzie się w Białymstoku 25-26.11.2023r.
Uczestnictwo w zawodach jest możliwe dzięki cyklicznym treningom, które są prowadzone ze środków: Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (realizacja wniosku pn.: „Treningi Sportowe Osób Niepełnosprawnych”), Ministerstwa Sportu i Turystyki poprzez Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych START, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego, Urzędu Miasta Białegostoku.