Finał Parapływackiego Grand Prix Polski, Łódź 27-29.10.2023

W dniach 27-29.10.2023 r. zawodnicy z wyczynowej sekcji pływania START Białystok, wzięli udział w Finale Parapływackiego Grand Prix Polski. W skład naszej ekipy weszli :

• Janusz Kondracki

Podczas finału Grand Prix nasi zawodnicy zdobyli trzy medale w kategorii OPEN oraz ustanowili 18 (!) rekordów życiowych. Miejsca w pierwszej 10-tce podczas zawodów zajmowali:

• Sztafeta w składzie Paula Korowaj, Marlena Truszkowska, Małgorzata Chmielewska, Alicja Gregorczuk, zajęła IV miejsce na dystansie 4×50 stylem dowolnym
  • Sztafeta w składzie: Krzysztof Wojtach, Robert Snarski, Kamil Szpakowski, Janusz Kondracki – zdobyła srebrny medal na dystansie 4×50 stylem zmiennym oraz IV miejsce na dystansie 4×50 stylem dowolnym

„Gratulacje dla wszystkich zawodników za rekordy życiowe oraz wspaniałą rywalizację sportową” – trenerzy sekcji wyczynowej: Magdalena Szczepińska i Marek