W dniach 13-15 listopada odbyły się w Drzonkowie (koło Zielonej Góry) Drużynowe Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Tenisie Stołowym.

Nasza drużyna w składzie: Joanna Szubzda, Rafał Czuper, Michał Storonowicz i Bogdan Czarnowski godnie reprezentowali nasz klub podczas rozgrywek. Wywalczyliśmy 7 miejsce co stanowi dla nas duże osiągnięcie, chociaż zawsze pozostaje niedosyt i myśl że „mogłoby się lepiej”. Wszystkie przegrane pojedynki naszej ekipy kończyły się stanem 2-3 i zawsze „jedna gra” decydowała kto ostatecznie wygra cały mecz. Zawodnicy robili co mogli, przysłowiowo „stawali na uszach” żeby wygrywać mecze – ale tak w sporcie bywa.

Ja jako trener jestem bardzo zadowolony ze swojej drużyny i chcę im podziękować że wykazali taką wolę walki i walczyli o każdy punkt„.

~trener sekcji tenisa stołowego Marek Iwanicki


Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Turniej tenisa stołowego Uczestnicy Turnieju tenisa stołowego