Kolejne zwycięstwo Agnieszki Pytel w strzelectwie sportowym

W miniony weekend (7-9 czerwca 2019) w Gorzowie Wielkopolskim, czwórka naszych zawodników rywalizowała w Ogólnopolskich Zawodach w strzelectwie sportowym:

• Agnieszka Pytel
  • Daniel Stepaniuk
  • Maciej Burzyński
  • Grzegorz Karpacz

Agnieszka Pytel w strzelaniu z pistoletu pneumatycznego P2, przed finałem zajmowała drugie miejsce. W finale pokonała wszystkie zawodniczki i zdobyła złoty medal.

W konkurencji P1 Daniel Stepaniuk zajął miejsce piąte. Maciej Burzyński zajął ósmą lokatę, a Grzegorz Karpacz miejsce dziesiąte.

W rywalizacji w parach (pistolet mixed) Agnieszka Pytel i Maciej Burzyński weszli do finału z drugim wynikiem. Ostatecznie zajęli miejsce piąte. Zawody były bardzo dobrym sprawdzianem przed Mistrzostwami Polski, które odbędą się już za 3 tygodnie w Bydgoszczy.