14 lutego 2015r. w Hotelu Gołębiewski w Białymstoku odbyła się Podlaska Gala Olimpijska, na której zostali wyróżnieni nasi sportowcy. Wśród wyróżnionych znaleźli się: Joanna Mendak (sekcja pływania) – nagrodzona tytułem „Niepełnosprawny Sportowiec Województwa Podlaskiego za rok 2014” oraz Krzysztof Smorszczewski (lekkoatletyka) – multimedalista, otrzymał wyróżnienie z tytułu oficjalnego zakończenia wieloletniej kariery sportowej.

Wręczenia Honorowych Statuetek dokonała Pani Teresa Hernik prezes Zarządu PFRON i Ryszard Rodzik wiceprezes PSSON „START” w Białymstoku.

Oficjalna część gali była transmitowana przez TVP Białystok. Po części oficjalnej, odbyły się występy artystyczne, na scenie można było usłyszeć i zobaczyć m. in. Stana Borysa i Alicję Majewską.

Piosenkarz Wręczenie nagród Zdjęcie pamiątkowe z Podlaskiej Gali Olimpijskiej Zdjęcie pamiątkowe z Podlaskiej Gali Olimpijskiej Zdjęcie pamiątkowe z Podlaskiej Gali Olimpijskiej Zdjęcie pamiątkowe z Podlaskiej Gali Olimpijskiej Pianista i Piosenkarka na scenie