W dniu 12.12.2014 r w hali Lega w Olecku odbył się integracyjny mecz piłki siatkowej rozegrany pomiędzy uczestnikami projektu a instruktorami/wolontariuszami.

W zaciętej rywalizacji uczestnicy pokonali instruktorów 2:1, a honorowo w czwartym dogrywkowym secie wygrali instruktorzy – czyli ostateczny wynik spotkania uznano za remisowy. Uczestnicy meczu otrzymali pamiątkowe medale, nagrody w postaci książek i drobne upominki. Najlepszą zawodniczką meczu została wybrana Anna Retel i otrzymała pamiątkową statuetkę. Mecz był wspaniałą okazją do zaprezentowania przez uczestników swoich umiejętności nabytych podczas projektu, a także świetną formą zabawy i integracji.

~Instruktor sekcji siatkówki w Olecku, Martyna Gajewska

Zdjęcie pamiątkowe z integracyjnego meczu piłki siatkowej w Olecku Gra na Integracyjnym meczu piłki siatkowej w Olecku Koniec gry na Integracyjnym meczu piłki siatkowej w Olecku Narada zespołu na Integracyjnym meczu piłki siatkowej w Olecku Gra na Integracyjnym meczu piłki siatkowej w Olecku Gra na Integracyjnym meczu piłki siatkowej w Olecku Gra na Integracyjnym meczu piłki siatkowej w Olecku Medale z Integracyjnego meczu piłki siatkowej w Olecku Wręczenie dyplomów na Integracyjnym meczu piłki siatkowej w Olecku Nagroda z Integracyjnego meczu piłki siatkowej w Olecku Wręczenie dyplomów na Integracyjnym meczu piłki siatkowej w Olecku Wręczenie dyplomów na Integracyjnym meczu piłki siatkowej w Olecku