Miting pływacki w Łodzi

W dniach 26-28.10.2018r., reprezentacja pływaków naszej sekcji wyczynowej, wzięła udział w II Ogólnopolskim Mitingu w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych w Łodzi. W zawodach wystartowali:

• Woronowicz Patryk

W klasyfikacji open Rafał Kalinowski zajął: I miejsce na dystansie 50 m st. klasycznym, III miejsce na dystansie 50 m st dowolnym i III miejsce 100m st. klasycznym,

III miejsce na dystansie 200 m st. dowolnym zajął Patryk Woronowicz.

I miejsce na dystansie 150 m st zmiennym zajęła Barbara Tomczuk, natomiast wśród mężczyzn na tym dystansie I miejsce zajął Jakub Kozłowski przed Piotrem Matejczykiem.

Sztafeta męska 4x 50 m st zmiennym w składzie Krzysztof Wojtach, Robert Snarski, Rafał Kalinowski, Patryk Woronowicz – zajęła III miejsce

Sztafeta męska 4×50 m st dow. w składzie: Rafał Kalinowski, Janusz Kondracki, Krzysztof Wojtach, Patryk Woronowicz zajęła I miejsce.

Aktualnie nasi zawodnicy przygotowują się do startu w Zimowych Mistrzostwach Polski które odbędą się w Szczecinie. Życzymy im dalszych sukcesów i wytrwałości w treningu!