Start Bialystok PSSON

ul. Włókiennicza 4, 15-465 Białystok

85 652 37 39

Główna » Aktualności » Nasi pływacy podczas Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych, Drznoków 17-19.06.2016r.

Nasi pływacy podczas Mistrzostw Polski Osób Niepełnosprawnych, Drznoków 17-19.06.2016r.

W dniach 17-19.06.2016r. w Drzonkowie koło Zielonej Góry odbyły się Mistrzostwa Polski w Pływaniu Osób Niepełnosprawnych

Bardzo dobrze zaprezentowała się reprezentacja pływaków z białostockiego klubu PSSON „START”.

Wyniki zawodników:

  • Tomczuk Barbara gr S4, SB3

I – na 100 klas, I- na 50 klas, II na 50 grzb, II na 100 grzbiet, III-na 50 dow

  • Grzegorczyk Justyna S10

II-50 mot,II 100grzb, II-na 200zm, III-na 50 grzb, V-na 50 dow

  • Małaszkiewicz Dominika S7

I-na 200 dow, II- 50 mot, V-50 grz, V-100grzb

  • Omielan Anna S10

I-50 klas, I 50 grzb,I-50 mot, II-200zm, II-50dow, II-100dow

  • Mendak Joanna S12-13

I-50dow,I,100mot,I-100dow,I200dow,I-50mot,

  • Kozłowski Jakub S4, SB3

I-100klas, I-100dow, I-150zm, II-50dow, II-50grz, II-50 klas

  • Matejczyk Piotr S5 SB4

II-50grz, III-100grz, III-50klas,III-100kl, III-150zm,V-50 dow

  • Wojtach krzysztof S8

I-100grz, II-50 grz, II-100dow, III-50 mot, III-200zm, Iv-50 dow, VI-50 klas

  • Kalinowski Rafał S10, SB9

I-100kl, I-50 klas, I-50 grzb, II-200zm, II-50 dow, III-100dow

  • Piechowski Patryk S7 , SB6

II-50 klas, II-100 klas, IV-200 dow

  • Kondracki Janusz S8, SB7

I-50 klas, I-100 klas, II-200dow

  • Buslowski Jakub S9, SB8

II-100kl, II-200zm, IV-50kl, V-50 grzb

  • Woronowicz Patryk S10,

III-50 mot, III-100grz, III-100mot

  • Makar Marcin S10

I-100mot, II-50mot, IV-200 dow, V-100 dow

Sztafety w składzie:

  • Joanna Mendak, Anna Omielan, Dominika Małaszkiewicz, Justyna Grzegorczyk – I – 4×100 dow
  • Barbara Tomczuk, Dominika Małaszkiewicz, Piotr Matejczyk, Jakub Kozłowski – II – 4×50 dow mix (do 20 pkt)
  • Rafał Kalinowski, Jakub Busłowski, Patryk Woronowicz, Marcin Makar – III – 4x 100zm, II-4×100 dod, II- 4×50 dow

Troje zawodników otrzymało powołanie do kadry!

  1. Joanna Mendak – która reprezentować będzie Polskę w Rio de Janeiro;
  2. Rafał Kalinowski – będzie reprezentować Polskę na mistrzostwach Europy do lat 21 w Pradze;
  3. Anna Omielan.

Trener grupy pływania Jarosław Lewkowicz.


SAM_1277 (Kopiowanie) SAM_1286 (Kopiowanie) SAM_1287 (Kopiowanie) SAM_1293 (Kopiowanie) SAM_1304 (Kopiowanie) SAM_1310 (Kopiowanie) SAM_1319 (Kopiowanie) SAM_1326 (Kopiowanie) SAM_1329 (Kopiowanie) SAM_1332 (Kopiowanie) SAM_1340 (Kopiowanie) SAM_1347 (Kopiowanie) SAM_1350 (Kopiowanie) SAM_1352 (Kopiowanie) SAM_1354 (Kopiowanie) SAM_1357 (Kopiowanie) SAM_1361 (Kopiowanie) SAM_1363 (Kopiowanie) SAM_1374 (Kopiowanie) SAM_1377 (Kopiowanie) SAM_1382 (Kopiowanie) SAM_1399 (Kopiowanie) SAM_1415 (Kopiowanie) SAM_1419 (Kopiowanie) SAM_1428 (Kopiowanie)

Pozostale aktualnosci