Start Bialystok PSSON

ul. Włókiennicza 4, 15-465 Białystok

85 652 37 39

Główna » Aktualności » Miłe spotkanie beneficjentów projektu dof. ze środków PFRON „Jestem Aktywny”, Ogrodniczki 9.06.2018r.

Miłe spotkanie beneficjentów projektu dof. ze środków PFRON „Jestem Aktywny”, Ogrodniczki 9.06.2018r.

Spotkanie wszystkich grup z projektu „Jestem Aktywny” odbyło się w Ogrodniczkach

Projekt pn.: „Jestem aktywny”, jest realizowany przez START Białystok, na rzecz beneficjentów w wieku 50+ z 3 różnych województw. Zajęcia odbywają się w Siedlcach, Olecku i Białymstoku – w zajęciach bierze udział łącznie 100 osób niepełnosprawnych. Na co dzień nasi uczestnicy mają zajęcia pływania, gimnastyki, warsztaty z dietetykiem i psychologiem.

Widząc jak fajnie grupy zintegrowały się w swoich miastach, postanowiliśmy zrobić spotkanie żeby uczestnicy programu z rożnych miast mogli się poznać. Przez cały dzień panowała świetna atmosfera i pełna integracja. W spotkaniu wzięli udział uczestnicy programu i część kadry obsługującej zadanie. Dzień był bardzo gorący, a wieczorem było ognisko. Kiełbaski i specjalnie przygotowany bigos wszystkich pozytywnie nastroił do tańca.

Było bardzo sympatycznie, mamy nadzieję że jeszcze nie jedno ognisko będzie nam dane rozpalić z tak fajnymi uczestnikami.

Galeria

Pozostale aktualnosci