Start Bialystok PSSON

ul. Włókiennicza 4, 15-465 Białystok

85 652 37 39

Główna » Aktualności » Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, Gdańsk 1-3.12.2017r.

Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym, Gdańsk 1-3.12.2017r.

Mistrzostwa Polski

W dniach 1-3 grudnia na obiekcie Centrum Szkolenia PZTS im. Andrzej Grubby w Gdańsku odbyła się najważniejsza impreza dla zawodników tenisa stołowego w roku 2017, czyli Indywidualne Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w tenisie stołowym.

Nasz klub na tej imprezie reprezentowali zawodnicy:

  • Pankiewicz Teresa,
  • Czuper Rafał,
  • Kaniak Mariusz,
  • Trochim Krzysztof,
  • Czarnowski Bogdan,
  • Rzepliński Marek,
  • Dembowski Krzysztof,
  • Netter Grzegorz,
  • Adasiewicz Radosław,
  • Storonowicz Michał,

Zawodnicy sekcji tenisa stołowego bardzo ciężko przygotowywali się do tej imprezy i wywalczyli medale. Mistrzostwa Polski to turniej na którym każdy zawodnik chce osiągnąć jak największy sukces, więc pojedynki były bardzo zacięte i niejednokrotnie to nasi zawodnicy odnosili zwycięstwa.
Wyniki z Indywidualnych Mistrzostw Polski w tenisie stołowym przedstawiają się następująco:

  • Pankiewicz Teresa – 3 miejsce indywidualnie grupa 8, 3 miejsce w grze podwójnej kobiet grupa 6-10 razem z Pęk Karoliną
  • Czuper Rafał  – 2 miejsce indywidualnie w grupie 2, 2 miejsce w grze podwójnej mieszanej grup 1-5 razem z Bucław Dorotą
  • Kaniak Mariusz – miejsce 7-8 indywidualnie w grupie 4
  • Trochim Krzysztof – miejsce 15-16 indywidualnie w grupie 7, miejsce 17-31 w grze podwójnej z Markiem Rzeplińskim
  • Czarnowski Bogdan – miejsce 17-20 indywidualnie w grupie 7, miejsce 17-31 w grze podwójnej z Radosławem Adasiewiczem
  • Rzepliński Marek  – miejsce 15-18 indywidualnie w grupie 9, miejsce 17-31 w grze podwójnej z Krzysztofem Trochimem
  • Storonowicz Michał – miejsce 5-8 indywidualnie w grupie 10, miejsce 5-8 w grze deblowej grupy 6-10 z Michałem Deigslerem
  • Adasiewicz Radosław – miejsce 5-8 indywidualnie w grupie 10, miejsce 17-31 w grze podwójnej z Bogdanem Czarnowskim.
  • Dembowski Krzysztof – miejsce 13 indywidualnie w grupie 10
  • Netter Grzegorz – miejsce 14 indywidualnie w grupie 10

Dziękuję zawodnikom za wielką wolę walkę i gratuluję osiągniętych sukcesów – trener sekcji tenisa stołowego – Marek Iwanicki.

Galeria

Pozostale aktualnosci