Mistrzostwa Polski Osób Niepełnosprawnych w Strzelectwie Sportowym, Bydgoszcz 31.05-03.06.2018r.

Na Mistrzostwach Polski Osób Niepełnosprawnych w strzelectwie sportowym w Bydgoszczy, Białystok reprezentowała ekipa w składzie:

• Monika Sobolewska – trener

Pierwszego dnia Mistrzostw, Agnieszka Pytel zrobiła sobie wspaniały prezent na Dzień Dziecka. Zdobyła złoty medal w swojej koronnej konkurencji P2 i poprawiła rekord Polski finału o prawie 7 punktów – 219.0. Drużyna w składzie: Grzegorz Karpacz, Maciej  Burzyński, Mirosław Sakowski, ostatecznie zajęła 4 miejsce.

Kolejne dni zawodów przyniosły rekord życiowy Uli i Artura w konkurencji R5. Oboje dostali się do finału. Ula ostatecznie zajęła 4 miejsce, a Artur Szatkowski miejsce 7. W konkurencji P4 Maciej Burzyński strzelił życiówkę  i zajął 8 miejsce, a Grzegorz Karpacz 7 miejsce.

Trener – Monika Sobolewska

Sportowcy którzy brali udział w imprezie, sa beneficjentami projektu realizowanego przez Stowarzyszenie pod nazwą „Prowadzenie zajęć grupowych w sekcjach sportowych” jest dofinansowany ze środków PFRON.

Film przedstawiający Agnieszkę Pytel która właśnie wystrzelała rekord!